Znaleźć w swoim życiu ludzi, którzy wyprawią ci nie tylko same urodziny, ale urodzinowy tydzień – bezcenne.

Zawsze przywiązywałam dużą wagę do urodzin. Staram się przygotowywać dla solenizantów coś szczególnego, coś, co pozwoli im przeżyć jeszcze większą radość z danego dnia. Cały dzień powtarzam im “Wszystkiego najlepszego!”, robię tort i przystrajam girlandami mieszkanie lub miejsce imprezy.

Urodziny są dla mnie ważnym świętem, bardzo wyjątkowym. Nie tylko urodziny innych ludzi, ale również moje. Brzmi to dziecinnie i trochę egocentrycznie, ale to jest dzień, w którym mogę świętować siebie. Na co dzień raczej tego nie robię. Zazwyczaj jestem skoncentrowana na innych i za mało czasu poświęcam sobie. Ale nie w urodziny.

 

JEZIORAK-84

Dlatego gdy w trakcie urlopu na łódce przyjaciele wyprawili dla mnie cały urodzinowy tydzień – byłam wniebowzięta. Niespodziankom i łzom nie było końca, a przez cały tydzień byłam emocjonalnym wrakiem. Nigdy nie zwracałam uwagi na prezenty (chociaż nie mogę przestać się zachwycać tegorocznym Instaxem), ale na atmosferę i poświęcenie ze strony najbliższych. Przy okazji każdych urodzin mam nadzieję, że ktoś poświęci się dla mnie tak, jak ja dla niego. W tym roku poprzeczka została postawiona dla mnie tak wysoko, że muszę się mocno sprężyć, żeby do niej nadgonić.

Te urodziny będą dla mnie niezapomniane, bo dzięki nim dowiedziałam się, na kogo naprawdę mogę liczyć i jakich wspaniałych mam przyjaciół i rodzinę. Praca, jaką włożyli w przygotowanie dla mnie niespodzianek i prezentów jest dla mnie nieoceniona.

JEZIORAK-98

JEZIORAK-96

Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom, żeby mieli możliwość otoczenia się takimi ludźmi, którzy przygotują dla nich wymarzone urodziny, zrobią tonę niespodzianek lub po prostu w ekstremalnie oryginalny sposób złożą im życzenia urodzinowe.

Wszystkiego najlepszego!

JEZIORAK-40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *