14 lutego to dla mnie rocznica wprowadzenia się do nowego mieszkania. Nie obchodzimy Walentynek jako tako – nie lubię otoczki, jaką wokół siebie ma to święto. Zdecydowanie jestem osobą, która woli na co dzień robić małe rzeczy, aby okazywać sobie miłość. Poniżej kilka z nich:

  1. Netflix & Chill

Gdy nie mieszkaliśmy razem, zawsze ważne było dla mnie, żebyśmy po prostu przebywali ze sobą. Nawet jeśli każdy z nas miał dużo na głowie, siedzieliśmy razem, a każdy załatwiał swoje sprawy. Teraz na szczęście się to zmieniło – możemy leniwie kultywować rytuał “Netflix & Chill”, który jest chwilą odpoczynku i wspólnie spędzonego czasu.

  1. Poranki

Budzenie się koło siebie rodzi silną więź i poprawia mi humor, nawet jeśli nienawidzę wstawać rano. Lubię, gdy razem ścielimy łóżko i gdy mamy okazję wspólnie zjeść śniadanie, wymienić chociaż kilka zdań przed wyjściem. Nie ma dnia, w którym nie damy sobie buzi na pożegnanie.  I lubimy życzyć sobie miłego dnia.

  1. Spędzanie czasu razem

Gdy już się ze sobą mieszka, a każdy z nas ma dużo obowiązków i zajęć, czasem trudno jest wygenerować dla siebie chwilę czasu. Bywają dni, że prawie w ogóle nie mamy okazji rozmawiać, a jedynym wspólnym dla nas czasem są cotygodniowe większe zakupy lub gotowanie obiadu na następny dzień. Chciałabym częściej wychodzić na spacery, z dala od internetowego zgiełku i ponurych wiadomości w mediach.WALENTYNKI-1.jpg

 

  1. Drobiazgi

Nie dostaję często kwiatów od Marka, ale nie narzekam. Fakt, lubię kwiaty, ale to nie znaczy, że to jest powód, by kupować mi je co tydzień. Jeśli zobaczę ładny bukiet, sama go sobie kupię. On z kolei potrafi mnie zaskoczyć innymi drobiazgami – bardzo często przynosi z zakupów coś specjalnie dla mnie, coś, co wie, że mi się spodoba lub nawet coś słodkiego, co wie, że uwielbiam.

Staram się jak najczęściej świętować nasze uczucie, każdego dnia. Bywają momenty, w których mała kłótnia potrafi przysłonić wszystko. Ale muszę przypominać sobie, że mam przyjaciela, mam wsparcie, moją skałę, która pomaga mi w najtrudniejszych sytuacjach.

walentynki-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *