TOŁPA love

niedziela-17

Ostatnio trochę zaszalałam i zrobiłam większe zamówienie na tołpa.pl. Próbuję tłumaczyć się tym, że pielęgnacja cery jest najważniejsza.

Od jakiegoś czasu stosuję pojedyncze produkty Tołpy i z każdego jak do tej pory jestem zadowolona. A gdy usłyszałam od koleżanki makijażystki, że połączenie serum, kremu nawilżającego i maseczek pozwala FAKTYCZNIE zmniejszyć zmarszczki i głęboko nawilżyć cerę, stwierdziłam, że dam im szansę.

niedziela-16

Niska cena

Jednym z najbardziej przyciągających mnie do tołpy elementów jest jego przystępna cena, szczególnie w porównaniu do jakości, którą oferuje. Niewiele znajduję firm z kosmetykami bez PEG-ów, SLS-ów itd., które byłyby dostępne w takich kwotach. Do tego odpowiada mi zapach i design opakowań, więc czegóż chcieć więcej? (niektóre kremy są w metalowych tubkach, żeby dłużej trzymały świeżość)

niedziela-18

Filozofia naturalna

Tołpa stawia na naturalne składniki i brak substancji szkodzących – parabenów i innych szkodliwych składników rakotwórczych, tak często spotykanych w popularnych markach. Być może nie są w 100% naturalne, ale już sam brak tych elementów sprawia, że chcę kupić dany krem. Ale nie tylko takie podejście do tworzenia kosmetyków mnie przekonuje. Do tego dochodzi cała  filozofia, na bazie której powstają produkty i przygotowywana jest działalność marketingowa. Na stronie internetowej każdy z nich zawiera wyczerpujący opis, pełen porad i ciekawostek, ukierunkowany na życie zgodne z naturą. Moje zamówienie zostało wysłane są w eleganckim opakowaniu, z dodatkową zniżką na przyszłe. Być może to małe rzeczy, na które powszechnie nie zwraca się uwagi, ale dla mnie ważne są małe detale i dbałość o klienta – nawet użycie innej narracji w mailu, potwierdzającym zakup.

niedziela-19

Skuteczność

Ale nie kupowałabym tych produktów, gdybym nie była zadowolona z ich działania. Moja cera jest tłusta i problematyczna – zdarza się na niej trądzik i bywa przesuszona. Dlatego bardzo staram się ją mocno nawilżać i delikatnie złuszczać. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że tak pozostanie. Sprawiłam nawet prezent Markowi, który dostał krem pod oczy i nawet go używa 🙂 

Na dzień stosuję nawilżający krem odprężający, a na noc nawilżający krem łagodzący z serii kosmetyków roślinnych. Pod oczy stosuję krem z tej samej serii i co najmniej raz w tygodniu stosuję różne maseczki – złuszczające, nawilżające, odprężające… Jestem maseczkowym królem.

Póki co jedyny problem, jaki widzę, zamawiając z Tołpy, to mało przyjazny interfejs sklepu internetowego. Dosyć trudno wybiera się kategorie, gdy strona po każdym kliknięciu się ładuje – traci się na to zbyt dużo czasu. Ale to tylko techniczny problem.

niedziela-21

niedziela-17

Komentarze: 1 komentarz

Dołącz się: zostaw komentarz